SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 821 651 Kč
(69 485 Kč / m²)
Prodej
3+1
55 m²
3 Maja, gmina Kartuzy

místnosti3+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe w centrum Kartuz.
 Nieruchomość położona na 2 piętrze o pow. 55,61 m2W skład którego wchodzi:- duży przedpok...

Ostatní
Stáří nabídky: 220 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

3 Maja, gmina Kartuzy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Paulina Krawczak