SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, moderní styl
Ostatní; dřevěná podlaha, moderní styl
Kuchyně; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
5 722 289 Kč
(72 434 Kč / m²)
Prodej
4+1
79 m²
gmina Grodzisk Mazowiecki

místnosti4+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrow...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíSamostatná kuchyněSprchový koutDřevěná podlaha

Parametry

Vlastnictví:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

gmina Grodzisk Mazowiecki
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Awikom Nieruchomości

Aleksandra Skowrońska