SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
686 743 Kč
(10 730 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
gmina Choszczno

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych XXw w bloku spółdzielczym we wsi odległej 15 km od ...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 379 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

gmina Choszczno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PRONOVO Kordus

Piotr Kordus