SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 514 093 Kč
(38 092 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
gmina Chodzież

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

✔Na sprzedaż NOWE MIESZKANIA w 'VENECJA PARK' w Czersku. Oferujemy nowoczesne mieszkania o różnych metrażach od 35,5 m² do 66,57 m², w najwyższym bu...

Ostatní
Stáří nabídky: 445 dní
Aktualizováno: 441 dní

Lokalita

gmina Chodzież
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Wanessa Kasprzak