SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 326 043 Kč
(54 094 Kč / m²)
Prodej
2+1
43 m²
Na Stoku, gmina Brody

místnosti2+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośredni...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Na Stoku, gmina Brody
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Agata Grela