SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 806 697 Kč
(46 011 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Na Stoku, gmina Brody

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Na Stoku, gmina Brody
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Agata Grela