SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 554 474 Kč
(55 532 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
Na Stoku, gmina Brody

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,92 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Na Stoku, gmina Brody
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Agata Grela