SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 179 364 Kč
(42 392 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Gliwice

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 ( z antresolą istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola )...

Podlaží:
5. podlaží z 3
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Gliwice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NEXT HOUSE

Tomasz Osdarty