Výpis nabídek
15
15
15
4 753 734 Kč
(61 737 Kč / m²)
Prodej
4+1
77 m²
Ossolińskich, Gliwice
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
77 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Dwa niezależne, w pełni wyposażone mieszkania po 36 m2
Elegancja i Funkcjonalność
Prezentuję unikalny produkt inwestycyjny – dwa niezależne lokale m...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Ossolińskich, Gliwice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.