Výpis nabídek
31
31
31
3 221 971 Kč
(67 124 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Waleriana Szefki, Gdynia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
48 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 -pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni - na osiedlu Fikakow...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Waleriana Szefki, Gdynia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.