SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 765 676 Kč
(70 915 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
Cypriana Godebskiego, Gdynia

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

TYLKO U NAS !!
2 POKOJE | CICHA OKOLICA | KLIMATYZACJA | DOBRA KOMUNIKACJA | GDYNIA OKSYWIE
Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie PO GENERALNY...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSprchový koutKuchyňské spotřebičeZařízenýPo rekonstrukci

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Cypriana Godebskiego, Gdynia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Wioleta Wilk