Výpis nabídek
8
8
8
3 284 805 Kč
(86 442 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Kartuska, Gdynia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Nowe 2 pokoje | Balkon | Gdynia Cisowa | Bez PCC
Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,88 m², zlokalizowane ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky:
226 dní
Aktualizováno:
17 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kartuska, Gdynia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI