SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 642 173 Kč
(96 712 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Aleja Legionów, Gdańsk

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Legionów 40 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdań...

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Aleja Legionów, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Ewa Kornatowska