SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 351 317 Kč
(61 286 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Hokejowa, Gdańsk

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkani...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Hokejowa, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME ASSET SP. Z O.O.

Wioletta Podgórska