SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 862 108 Kč
(105 698 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
Olsztyńska, Gdańsk

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu inwestycji "...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloZařízený

Podlaží:
2. podlaží z 16
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Olsztyńska, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME EXPERT

Wojciech Uzar