SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 284 991 Kč
(81 607 Kč / m²)
Prodej
1+1
28 m²
Lilli Wenedy, Gdańsk

místnosti1+1
plocha28 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Wrzeszcz || 28,5 m || 1 pokój z oddzielną kuchnią || 4 piętro z 4 bez windy || remont/odświeżenie Mieszkanie :- powierzchnia : 28,5- liczba pokoi : 1-...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Lilli Wenedy, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME EXPERT

Jakub Firak