SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 423 799 Kč
(76 084 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Aleja Grunwaldzka, Gdańsk

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Aleja Grunwaldzka, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak