SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 908 714 Kč
(88 834 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Niepołomicka, Gdańsk

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Gdańsk Łostowice | ul. Ni...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 39 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Niepołomicka, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak