Výpis nabídek
23
23
23
4 154 875 Kč
(101 338 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
Jana Heweliusza, Gdańsk
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
41 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Stylowe 2 pokoje po remoncie | Serce Gdańska | dostępne od zaraz | wyposażone
Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-po...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
47 dní
Aktualizováno:
41 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Jana Heweliusza, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI