SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 194 156 Kč
(97 549 Kč / m²)
Prodej
4+1
84 m²
Piastowska, Gdańsk

místnosti4+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

UWAGA! Brak możliwości prezentacji.  Rezerwacja do 11 czerwca 2026 roku.Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszcze...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 77 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Piastowska, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME EXPERT

Kamil Królikowski