Výpis nabídek
20
20
20
13 629 936 Kč
(166 219 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Nadmorski Dwór, Gdańsk
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
82 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament, niecałe 900 metrów od plaży - Inwestycja Nadmorski Dwór dewelopera Invest Komfort - Gdańsk Brzeźno.Miesz...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Otevřený obývací prostor
Dřevěná podlaha
Sprchový kout
Chodba
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
75 dní
Aktualizováno:
60 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Nadmorski Dwór, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.