SUPA24
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha
Obývací pokoj; moderní styl, dřevěná podlaha, přirozené světlo
4 173 829 Kč
(70 743 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Jana Heweliusza, Gdańsk

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m² | potencjał inwestycyjny
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym se...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Jana Heweliusza, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Geworg Grigoryan