SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 710 070 Kč
(56 213 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Różany Stok, Gdańsk

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytu...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíSamostatná kuchyněPřirozené světlo

Parametry

Vlastnictví:
Ostatní
Stav:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Różany Stok, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak