SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 290 645 Kč
(99 717 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Leszczyńskich, Gdańsk

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż:Mieszkanie 2 pokojowe na Gdańskiej Zaspie, które będzie wspaniałą inwestycją oraz idealnym miejscem do życia. Budynek otaczają liczne tere...

Ostatní
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Leszczyńskich, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Paulina Krawczak