SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 421 114 Kč
(107 832 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
Legnicka, Gdańsk

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nowoczesne mieszkanie w otoczeniu zieleni - ODEA Park
Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m², położone na parterze...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPodlažíVýhledDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPřirozené světloPo rekonstrukciZařízenýVhodné pro domácí mazlíčky

Parametry

Vlastnictví:
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky: 129 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Legnicka, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Julia Marczak