Výpis nabídek
21
21
21
5 428 221 Kč
(82 246 Kč / m²)
Prodej
4+1
66 m²
Kartuska, Gdańsk
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 66,90 m² | Gdańsk – Siedlce ul. Kartuska | Cena: 947304 zł(17 700 zł/m²) Planowany odbiór: IV kwartał 2025...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Podlaží:
1. podlaží z 5
Stáří nabídky:
296 dní
Aktualizováno:
199 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kartuska, Gdańsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.