SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 373 406 Kč
(42 382 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Jeziorna, Ełk

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajduj...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Jeziorna, Ełk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski