SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 918 659 Kč
(62 099 Kč / m²)
Prodej
2+1
47 m²
Aleja Grunwaldzka, Elbląg

místnosti2+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nowoczesne mieszkanie po remoncie | 47,24 m² | Elbląg
Na sprzedaż atrakcyjne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,24 m², położone na parte...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Aleja Grunwaldzka, Elbląg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Patryk Hassa