SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 972 242 Kč
(44 362 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Akademicka, Dębica

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro PROPERTY Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż:

Lokale w stanie deweloperskim znajdują się w nowopowsta...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Akademicka, Dębica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK

Łukasz Ślusarczyk