SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 345 797 Kč
(36 373 Kč / m²)
Prodej
1+1
37 m²
Parkowa, Dębica

místnosti1+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BIURO NIERUCHOMOŚCI PROPERTY ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal mieści się na 1 piętrze bloku przy...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Parkowa, Dębica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK

Łukasz Ślusarczyk