Výpis nabídek
5
2 403 841 Kč
(34 341 Kč / m²)
Prodej
4+1
70 m²
Kosynierów Racławickich, Dębica
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
70 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Biuro PROPERTY Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż:
KOSYNIERÓW APARTMENTS
to kameralna inwestycja zlokalizow...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky:
375 dní
Aktualizováno:
58 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kosynierów Racławickich, Dębica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK
Łukasz Ślusarczyk
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK
Łukasz Ślusarczyk
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce