SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 550 127 Kč
(168 523 Kč / m²)
Prodej
1+1
27 m²
Józefa Conrada, Darłowo

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż wyjątkowe studio o powierzchni 27,66 m2, położone w nadmorskiej części Darłówko (miasto Darłowo), zaledwie 50 metrów od plaży.

Podlaží:
6. podlaží z 8
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Józefa Conrada, Darłowo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Wiktoria Tchoryk