SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 030 823 Kč
(26 431 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
Dąbrowa Górnicza

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Dąbrowa Górnicza, Mydlice | ul. Ludowa 19/33B Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Dąbrowa Górnicza
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VERITAS

Marek Wąsik