SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 116 841 Kč
(26 591 Kč / m²)
Prodej
1+1
42 m²
Częstochowa

místnosti1+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie M-2 położone w kamienicy w dzielnicy Raków: Powierzchnia 42 m2, Mieszkanie bezczynszowe, Parter, Mieszkanie zna...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Częstochowa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka