SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 055 859 Kč
(60 535 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Częstochowa

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusow...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Częstochowa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka