SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 656 219 Kč
(33 800 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
Czarnków

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie czekające na Twoją wyobraźnię! Czarnków Mieszkanie o powierzchni 49,50 m² , położone w doskonałej lokalizacji, w nowoczesnym budynku łączą...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 46 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Czarnków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grupa Furman Nieruchomości

Katarzyna Pudłowska