SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 310 535 Kč
(39 713 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Górna, Cieszyn

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług biura KONTUR NIERUCHOMOŚCI.
Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w bloku przy ulic...

Ostatní
Stáří nabídky: 253 dní
Aktualizováno: 252 dní

Lokalita

Górna, Cieszyn
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KONTUR Nieruchomosci

Michał Bala