SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 032 523 Kč
(61 592 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Władysława Andersa, Ciechanów

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 33,74...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Władysława Andersa, Ciechanów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Biuro Nieruchomości Jasińscy

Ewelina Lipowska