SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 206 119 Kč
(58 056 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Mikołaja Kopernika, Ciechanów

místnosti2+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 38,84 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, Śródmieście. MIESZKANIE OBEJMUJE: sa...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Mikołaja Kopernika, Ciechanów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Biuro Nieruchomości Jasińscy

Przemysław Jasiński