SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 860 761 Kč
(23 260 Kč / m²)
Prodej
3+1
80 m²
Juliana Fałata, Bytom

místnosti3+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z ogromnym potencjałem o powierzchni 80,27 m², położonego w jednej z najbardziej pożądany...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Juliana Fałata, Bytom
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Dawid Glib