SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 058 537 Kč
(58 815 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

MAKLER NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na Bydgoskich Błoniach z balkonem. Cicha, spokojna okolica, bardzo dobr...

Ostatní
Stáří nabídky: 456 dní
Aktualizováno: 455 dní

Lokalita

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Lewandowska