SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 696 216 Kč
(59 960 Kč / m²)
Prodej
5+1
95 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

místnosti5+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpiecze...

Ostatní
Stáří nabídky: 486 dní
Aktualizováno: 484 dní

Lokalita

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński