SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 515 091 Kč
(61 344 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
Mała, Bydgoszcz

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeń...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízený

Podlaží:
1. podlaží z 7
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Mała, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński