Výpis nabídek
15
15
15
2 456 825 Kč
(47 247 Kč / m²)
Prodej
3+1
52 m²
Przyjazna, Bydgoszcz
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
52 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
mieszkanie Wyżyny | Bydgoszcz | 52m2 | 3 pokojowe | 2 piętro | Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego miesz...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Przyjazna, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.