SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 870 575 Kč
(46 965 Kč / m²)
Prodej
4+1
125 m²
Strzelecka, Bydgoszcz

místnosti4+1
plocha125 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaAno

Popis

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckie...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Strzelecka, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech