SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 233 450 Kč
(46 530 Kč / m²)
Prodej
3+1
48 m²
Karpacka, Bydgoszcz

místnosti3+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m² - fenomenalna lokalizacja! Bydgoszcz, Wzgórze Wolności , Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 4...

Podlaží:
6. podlaží z 11
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Karpacka, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński