SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 285 312 Kč
(65 295 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Hetmańska, Bydgoszcz

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństw...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Hetmańska, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński