SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 488 608 Kč
(41 350 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
Wileńska, Bydgoszcz

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Wileńska, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Ewa Schulz