SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 293 087 Kč
(57 773 Kč / m²)
Prodej
3+1
57 m²
Bydgoska, Bydgoszcz

místnosti3+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

* Mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, BydgoszczPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malownicze...

Ostatní
Stáří nabídky: 227 dní
Aktualizováno: 130 dní

Lokalita

Bydgoska, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Zakrzewska