SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 068 427 Kč
(49 615 Kč / m²)
Prodej
4+1
82 m²
Kanarkowa, Bydgoszcz

místnosti4+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, komfortowy i wyposażony apartament GOTOWY DO ZAMIESZKANIA. Położony w spokojnej okolicy, na Osowej Górze w bloku wybu...

Ostatní
Stáří nabídky: 360 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Kanarkowa, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Aleksandra Gadzikowska